ZAJĘCIA OTWARTE

Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie VIII I IX.

DZIEŃ TATY W GRUPIE I

22 czerwca dzieci z grupy I gościły tatusiów z okazji ich święta. Wspólne zabawy sprawiły wszystkim mnóstwo radości. Nie zabrakło również życzeń i upominków z okazji Dnia Taty.

Grupa dzieci pozująca do zdjęcia z czterema paniami w sali przedszkolnej i trzymająca w rękach torby z prezentami

„POŻEGNAMY PRZEDSZKOLE, POKŁONIMY SIĘ SZKOLE…”

W środę 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie V. Absolwenci, którzy tuż po wakacjach zasiądą w szkolnych ławkach żegnali przedszkole, młodsze dzieci pożegnały starszych kolegów i koleżanki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za wspólny, piękny czas 🙂 Życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych, a na najbliższe dni samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!!!

Plakat informujacy o "Rodzinnych niedzielach", które rozpoczną się 26 czerwca na Paskach-Szczygliczka

RODZINNE NIEDZIELE

Już 26 czerwca 2022 roku  (niedziela) na Ostrowskich Piaskach odbędzie się inauguracja zadania  Rodzinne Niedziele w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Od godziny 11:00 czekamy na Was przy plaży w pobliżu „Tawerny”. W ramach tego zadania odbywać się będą między innymi animacje, gry i zabawy dla całych rodzin, konkursy z nagrodami, a całość utrzymana będzie w klimacie żeglarskim. Mile widziane są stroje marynarskie czy pirackie. Jeśli macie w domu elementy takiego stroju albo całe stroje, to możecie je śmiało włożyć tego dnia. Dodatkową atrakcją, będzie możliwość przepłynięcia żaglówką, o której więcej przeczytacie pod adresem: https://umostrow.pl/zagle.
W kolejne niedziele lipca i sierpnia spotykamy się na Polanie w Parku Miejskim zgodnie z harmonogramem, który będzie dostępny pod adresem https://umostrow.pl/niedziele.

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA OJCA

DZIEŃ OJCA

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA OJCA