BAL KARNAWAŁOWY JUŻ ZA NAMI :-)

Balik karnawałowy organizowany w „Tęczy” stał się dla naszych wychowanków już coroczną tradycją. Nikogo nie dziwi, że wszystkie dzieci oczekują na ten wyjątkowy dzień z niecierpliwością. Dla przedszkolaków jest to wspaniała okazja, żeby móc wcielić się w rolę ulubionych bohaterów bajek czy filmów. W poniedziałek 4 lutego już od wejścia można było wyczuć niecodzienny, karnawałowy nastrój. Jedne dzieci wchodziły do przedszkola w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Kiedy wszyscy byli już gotowi do zabawy rozpoczęto bal. Dzieci, przebrane w barwne stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Tego dnia dzieci wychodziły z przedszkola we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z balu zapewne na długo pozostaną w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów a tatusiowi Ignasia z grupy III za wspaniałą oprawę muzyczną. Do zobaczenia za rok!!!