„CO W TRAWIE PISZCZY CZYLI W GRUPIE SIŁA”

W dniu dzisiejszym przedszkolaki z „Tęczy” uczestniczyły w wycieczce do Ostrowskiego Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie obejrzały musical „Co w trawie piszczy czyli w grupie siła”. Najmłodsi z dużym zainteresowaniem śledzili losy mieszkańców łąki, którzy borykali się z licznymi problemami. Fantastyczna przygoda owadów, a przy tym zaskakujące zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem udowodniły, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią to tylko wspólnymi siłami mogą pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś NAPRAWDĘ WIELKIEGO. Pomysłowe kostiumy, dowcipny scenariusz, poruszająca muzyka i znakomity wokal musicalowy wszystkich aktorów oraz wyraźna myśl i morał płynący z widowiska to z pewnością największe walory tego musicalu 🙂