ZAJĘCIA OTWARTE DLA NAUCZYCIELI

W poniedziałek 25 listopada 2019 roku, w grupie V, odbyły się zajęcia otwarte dla nauczycieli stażystów i nauczycieli kontraktowych „Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka, by wspólnie z nim spędzić te wyjątkowe chwile. Dzieci zostały zaproszone do zabawy w misiowej krainie, w której czekało na nich wiele atrakcji: historia pluszowego misia, zabawy muzyczno – ruchowe, tańce przy misiowych piosenkach, misiowe puzzle, zagadki, a także zadania przy tablicy interaktywnej. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie misiowych prac plastycznych oraz degustacja „małego co nieco”. Za wspaniałą zabawę najmłodsi otrzymali dyplomy a ich pluszowi przyjaciele medale. Dziękujemy Paniom Nauczycielkom za aktywne włączenie się do zajęć 🙂