DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W poniedziałek 5 listopada 2018 przedszkolaki z grup: VI, VII, VIII obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten wyjątkowy dzień był znakomitą okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy bawią, uczą i pomagają poznać prawdę o świecie i życiu.      W tym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Na początku dzieci odwiedził wyjątkowy gość, była to Myszka Miki. Najpierw przywitała się z przedszkolakami, a później chętnie uczestniczyła             w zabawach ruchowych przy muzyce. Dzieci bardzo ucieszyły się z wizyty niespodziewanego gościa. Jedną z licznych atrakcji było układanie bajkowych puzzli i rozpoznanie na nich postaci bajkowych. Na koniec Myszka Miki za aktywne uczestnictwo w zajęciach wręczyła dzieciom medale i zaprosiła przedszkolaki na słodki poczęstunek. Spotkanie odbyło się w radosnej, bajkowej oraz pełnej uśmiechów atmosferze.