ROK SZKOLNY 2022/2023

DELFINKI

mgr Lidia Mrozińska, mgr Ksenia Błaszczyk, mgr Ilona Walendowska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w dwóch rzędach. Z tyłu, za dziećmi stoją cztery Panie.

ŻABKI

mgr Anna Nicpoń, mgr Agnieszka Hasińska - Chmiel
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w dwóch rzędach. Dzieci siedzą na krzesłach. Z tyłu stoją trzy Panie

RYBKI

mgr Renata Sikora, mgr Dagmara Ciapierzyńska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. W ostatnim rzędzie, obok dzieci stoją cztery Paniw.

KOTKI

mgr Renata Ilczak, mgr Iwona Grzegorowska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. Z tyłu, obok trzech chłopców stoją trzy Panie.

BIEDRONKI

mgr Lilla Bamberska, mgr Sławomira Kędziak
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. Z tyłu, obok dzieci stoją trzy Panie.

MOTYLKI

mgr Jolanta Żerko, mgr Ksenia Błaszczyk
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. Z tyłu, obok trzech chłopców stoją dwie Panie.

TYGRYSKI

mgr Krystyna Grzęda, mgr Marlena Mikołajewska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. W ostatnim rzędzie, obok dzieci stoją trzy Panie.

SÓWKI, JEŻYKI, MISIE

mgr Beata Grzelak, mgr Paulina Duczmal, mgr Aneta Cudniewicz, mgr Patrycja Olejnik, mgr Ewelina Marciniak
Siedmioro dzieci siedzących na krzesłach obok siebie. Z tyłu stoi sześć Pań.

WIEWIÓRKI

mgr Monika Jankowska
Trzech chłopców i jedna dziewczynka siedzących obok siebie. Pomiędzy dziećmi siedzą dwie Panie.

PSZCZÓŁKI, ZAJĄCZKI

mgr Sandra Szpera, mgr Małgorzata Nowak, mgr Izabela Hirsa
Sześcioro chłopców siedzących obok siebie w jednym rzędzie. Za dziećmi stoją cztery Panie.