ROK SZKOLNY 2023/2024

DELFINKI

ŻABKI

mgr Anna Nicpoń, mgr Agnieszka Hasińska - Chmiel
Grupa dzieci ustawiona w trzech rzędach. Dzieci w pierwszym rzędzie siedzą na krzesłach. Dwa pozostałe stoją. Po lewe i prawej stronie, przy ostatnim rzędzie dzieci stoi pani.

RYBKI

mgr Renata Sikora, mgr Dagmara Ciapierzyńska

KOTKI

mgr Renata Ilczak, mgr Iwona Grzegorowska

BIEDRONKI

mgr Lilla Bamberska, mgr Sławomira Kędziak
Grupa dzieci ustawiona w trzech rzędach. Dzieci w pierwszym rzędzie siedzą po turecku, w drugim siedzą na krzesełkach, w trzecim stoją. Po lewej stronie, na krześle siedzi pani trzymająca na kolanach dziecko.

MOTYLKI

mgr Jolanta Żerko, mgr Anna Jaworska

TYGRYSKI

mgr Krystyna Grzęda, mgr Marlena Mikołajewska
Grupa dzieci ustawiona w trzech rzędach. Dzieci w pierwszym rzędzie siedzą na krzesłach. Dwa pozostałe stoją. Po prawej stronie, przy ostatnim rzędzie dzieci stoi pani.

SÓWKI, JEŻYKI

mgr Beata Grzelak, mgr Paulina Duczmal, mgr Aneta Moskwa, mgr Hanna Łonczek-Krysiak, mgr Sławomira Kędziak
Grupa dzieci ustawiona w dwóch rzędach. Dzieci w pierwszym rzędzie siedzą na krzesłach. Dzxieci w drugim rzędzie stoją. Dwoje dzieci siedzi na kolanach pań. Za dziećmi stoją trzy panie.

WIEWIÓRKI, LISKI

mgr Monika Jankowska, mgr Hanna Łonczek-Krysiak, mgr Kornelia Szczepaniak
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia na krzesełkach. Jeden chłopiec siedzi na podłodze przed grupą dzieci. Za grupą siedzą cztery panie, jedna pani znajduje się po prawej stronie.

MISIE

mgr Ewelina Marciniak, mgr Monika Jankowska, mgr Aneta Moskwa, mgr Paulina Duczmal
Trzech chłopców siedzących na krzesłach. Za chłopcami znajdują się trzy panie.

PSZCZÓŁKI, ZAJĄCZKI

mgr Sandra Szpera, mgr Małgorzata Nowak, mgr Agnieszka Powąska, mgr Izabela Hirsa
Sześcioro dzieci pozujących do zdjęcia w dwóch rzędach. Chłopcy w pierwszym rzędzie siedzą na krzesłach. Po lewej i prawej stronie, na krzesłach siedzą panie.