Nowe logo przedszkola

KONKURS PLASTYCZNY „(nie)BEZPIECZNA WODA – KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”

 Czas wakacji to czas beztroskiego wypoczynku połączonego z rekreacją w wodzie i nad wodą. Niestety jest to również okres, kiedy dochodzi do wypadków w rejonie akwenów. W związku z tym Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza konkurs plastyczny
„(nie)BEZPIECZNA WODA – KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”,
którego tematem jest bezpieczeństwo w wodzie i nad wodą – zachowania bezpieczne oraz takie, które są niedozwolone i niebezpieczne.
W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku do lat 14.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy rysunkowej wraz z kartą zgłoszeniową na stoisko profilaktyczne Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas spotkania odbywającego się na ośrodku sportowo-rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Plażowej w dniu 29.07.2023r. do godz. 13:00 bądź do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim do dnia 28.07.2023 roku.
Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską bądź wyklejone przy użyciu np. plasteliny, kolorowego papieru itp. w formacie A4.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 29.07.2023roku o godzinie  14:30 podczas spotkania profilaktycznego odbywającego się na ośrodku sportowo-rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim przy ul Plażowej.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia w załącznikach.
REGULAMIN KONKURSU
KARTA ZGŁOSZENIOWA