namalowana farbami praca plastyczna przedstawiająca 3 drzewa na kolorowym tle

KONKURS PLASTYCZNY ” W BARWACH TĘCZY”

 

5 listopada rozstrzygnięty został IV Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „W barwach tęczy” organizowany przez nasze przedszkole, adresowany dla dzieci 5, 6 letnich. Tematem tegorocznej edycji konkursu była „Jesień w barwach tęczy”. Celem konkursu było rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci inspirowanej otaczającym światem, popularyzowanie wiedzy o barwach i ukazanie piękna jesiennej przyrody lasów, pól oraz ogrodów.
W konkursie wzięło udział 17 przedszkoli. Wszystkie prace były interesujące, pomysłowe i twórcze. Jury po długich naradach postanowiło wyróżnić trzy prace: Julia Bombicka – Przedszkole nr 6, Zuzanna Kubis – Przedszkole nr 7 Bratek, Alicja Kozal – Przedszkole nr 16 Koszałka Opałka. Wszystkim dzieciom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za nadesłane prace! Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu po odbiór dyplomów i upominków od 8 listopada w godzinach od 12.00 do 16.00.

Wyróżnione prace

 

Galeria pozostałych prac