MAMO, TATO POMÓŻ MI ROZWESELIĆ PANIĄ JESIEŃ

W czwartek 25 października przedszkolaki z grupy V zaprosiły rodziców do wspólnego udziału w  zajęciach pod nazwą „Mamo, Tato pomóż mi rozweselić Panią Jesień”. Celem zajęć było pokazanie rodzicom jak dzieci pracują w przedszkolu i jak się wspólnie bawią. Podczas spotkania najmłodsi mogli pochwalić się wiadomościami dotyczącymi aktualnej pory roku, a także zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Podsumowaniem spotkania było wspólne wykonanie prac plastycznych z materiałów przyrodniczych:  Pani Jesieni, Kosza z Darami Jesieni oraz Jesiennych Cudaków.  Rodzice bardzo zaangażowali się w wykonywanie prac a efekty  można podziwiać na wystawie w holu przedszkola. Spotkanie to przekonało nas, że jesień jest piękna i kolorowa, pełna pachnących darów.