Grupa dzieci biorąca udział w konkursie, oraz dwie Panie. Dzieci trzymają upominki, które otrzymały za udział w konkursie. W tle za nimi dekoracja krasnal Hałabała, choinka słońce, chmury i jaskółki oraz wszystkie prace konkursowe.

„MÓJ PRZYJACIEL KRASNAL HAŁABAŁA”

31 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Mój przyjaciel krasnal Hałabała” organizowany przez nasze przedszkole. Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności plastycznej, rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia dziecka jak również zainteresowanie dziecka literaturą dziecięca. W konkursie wzięło udział 24 dzieci, które wykonały prace samodzielnie i z pomocą rodziców. Jury po długich naradach postanowiło wyróżnić trzy prace: Wojtek Kokot gr. V, Iga Marczak gr. III, Liliana Pauś gr. IV. Wszystkie prace były piękne i oryginalne. Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.