NOWY PLAC ZABAW W „TĘCZY” – MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ !!!

Dla Naszych Przedszkolaków wrzesień rozpoczął się bardzo miłą niespodzianką. Czekał na nich nowy plac zabaw!!! Bajecznie kolorowy, bezpieczny i z niezwykłymi atrakcjami dla najmłodszych. To spełnienie marzeń każdego malucha. Plac wyposażony jest w nowoczesne i estetyczne urządzenia: huśtawki, piaskownice, domek ze zjeżdżalniami, karuzelę, tablicę do pisania i wiele innych urządzeń.  Jest przestrzenią do bezpiecznej i kreatywnej zabawy naszych milusińskich, na którym bez przeszkód  mogą bawić się również dzieci niepełnosprawne.  Bo co  sprawia dzieciom więcej frajdy, niż ślizganie się na kolorowych zjeżdżalniach, wspinanie  po schodkach, pajęczynie linowej czy huśtanie na bujakach sprężynowych? Zabawa w towarzystwie rówieśników doskonale stymuluje rozwój i pobudza wyobraźnię. Teraz  dzieci w komfortowych warunkach mogą rozwijać swoją aktywność fizyczną, co stawia czoła nowym wyzwaniom i doświadczeniom całej gamy pozytywnych emocji u dzieci.

Przedszkolaki z TĘCZY przekonały się,
iż marzenia spełniają się naprawdę !!!