PRZEDSZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

„Płynie Wisła płynie”, „Serce w plecaku”, „Legiony”, „Jesteśmy Polką i Polakiem” … i inne piosenki patriotyczne rozbrzmiewały w czwartek 28 lutego w Naszym Przedszkolu. W Konkursie Piosenki Patriotycznej uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Wśród wykonawców byli soliści, duety oraz zespoły wokalne.  Wszyscy uczestnicy wykazali  się wspaniałym przygotowaniem, które uzupełniały piękne stroje. Jury miało nie lada trudne zadanie i  po burzliwej naradzie przyznało wszystkim śpiewającym  patriotom  równorzędne pierwsze miejsce. Mali artyści otrzymali zasłużone nagrody oraz dyplomy. Pani Dyrektor nie zapomniała także o kibicującej swoim rówieśnikom publiczności, która została nagrodzona słodkościami. Gratulujemy  i życzymy dalszych muzycznych sukcesów!!!