PRZEGLĄD FORM TEATRALNYCH OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

20 marca  dzieci z grupy  V, VI, VII i VIII odbyły wycieczkę do Ostrowskiego Centrum Kultury na XVIII Przegląd Form Teatralnych Osób Niepełnosprawnych MASKA 2019. Pomysłodawcą  i organizatorem przeglądu jest Zespół Szkół Specjalnych imienia Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim, a jego uczestnikami uczniowie szkół specjalnych, ośrodków szkolno – wychowawczych  a także dorośli skupieni w warsztatach terapii zajęciowej z terenu Wielkopolski.  W tegorocznym przeglądzie prezentacje przyjmowały różną formę – można było obejrzeć, między innymi, teatr żywego aktora, teatr kukiełkowy a także posłuchać wokalistów, zespołów muzycznych i obejrzeć pokazy taneczne. Podobnie jak w poprzednich latach,  przegląd cieszył się szerokim zainteresowaniem publiczności.