Dwie dziewczynki i jeden chłopiec pomiędzy nimi, stoją na tle korkowej tablicy. Na tablicy widnieje hasło konkursu.

„SEGREGUJESZ I CZYSTY ŚWIAT KREUJESZ”

„Segregujesz i czysty świat kreujesz” We wtorek, 23 listopada, w Ostrowskim Centrum Kultury, odbyło się rozstrzygnięcie XV Konkursu Ekologicznego „Segregujesz i czysty świat kreujesz”, zorganizowanego przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO”, pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Uczestnikami konkursu były dzieci z grupy V: Wojtek, Eliza, Maja oraz dzieci z grupy IV: Kacper, Jan, Nadia i Julia, które wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem odpadów segregowanych. Komisja konkursowa nagrodziła wszystkich przedszkolaków biorących udział w konkursie. Gratulujemy! Galę uświetnił występ zespołu Czarno-Czarni.