SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE „WOKÓŁ CHOINKI”

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez dzieci pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 17 grudnia 2018 r. o godzinie 12.30 w pięknie udekorowanej sali zebrali się: Pani Dyrektor Izabela Hirsa , radny Zygmunt Malik, Artur Bartczak z Wydziału Edukacji i Sportu oraz rodzice. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Zaproszeni goście mogli przeżyć historię Marii               i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajence. To do nich i małego Jezusa przybyli goście jak anioł, pastuszkowie, trzej mędrcy i dzieci, którzy złożyli dzieciątku pokłon i dary. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami. Na publiczności przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie.
Na zakończenie wszyscy wysłuchali świątecznych życzeń składanych przez zaproszonych gości. Następnie rodzice z dziećmi udekorowali świąteczne ozdoby i w świątecznych nastrojach przeszli do sali, w którym odbyło się wspólne spotkanie wigilijne.