STARSZAKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Dnia 20 i 21 czerwca 2018 roku z Naszym Przedszkolem żegnały się najstarsze dzieci z grupy IV i V. Na uroczystym zakończeniu, wśród zaproszonych gości byli Rodzice, Pani Dyrektor oraz rodzeństwo absolwentów. Po powitaniu przybyłych przez Panią Dyrektor, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Były wierszyki, piosenki, pokazy taneczne a także inscenizacje teatralne. Po części artystycznej, w której nie zabrakło także wspomnień i podziękowań, dzieci odebrały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i upominki. Były uśmiechy, uściski, serdeczności, ale też i łzy rozstania z Paniami, Kolegami i Koleżankami.
         Naszym Absolwentom życzymy sukcesów i powodzenia w szkole, a podczas wakacji odpoczynku
                                                                        oraz wspaniałych przygód!!!