„ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ”

Szanowni Państwo!

Ostrów Wielkopolski bierze udział w konkursie
„ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ”.
Z jednej strony to przedsięwzięcie, w którym internauci doceniają świąteczne iluminacje poszczególnych miast, z drugiej to ogromna akcja charytatywna, dzięki której energooszczędny sprzęt AGD trafia do najuboższych. Nasze miasto w poprzednich latach dwukrotnie zwyciężyło w wojewódzkich etapach tego konkursu, co przełożyło się każdorazowo na pralki, lodówki, zmywarki i inne sprzęty dla potrzebujących ostrowian.

Codziennie można oddać 10 bezpłatnych głosów. Głosujemy pod linkiem:
https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/swiec-sie-z-energa%2C1011133/?fbclid=IwAR3dLE4_lxgyNGR8y-DzyCCAu8QD9DiWjHhskM03n_id0WeJ7R6Jvl-kMNI

Pierwszy etap głosowania trwa do 11 stycznia.
Poprzez udział w akcji możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują.
Prosimy o wsparcie:)