Duża grupa dzieci trzyma w rękach narysowane prace. Część dzieci stoi, a część siedzi . Na kartkach narysowany jest Kubuś Puchatek. Każde dziecko ma na głowie opaskę z głową Kubusia Puchatka.

TYDZIEŃ Z KUBUSIEM PUCHATKIEM

W minionym tygodniu grupa IV we współpracy z Biblioteką Publiczną (Filia nr 6) brała udział w projekcie „Tydzień
z Kubusiem Puchatkiem”. Z tej okazji dzieci stworzyły w sali kącik Kubusia Puchatka, poznały historię powstania książki pt. „Kubuś Puchatek”, codziennie słuchały jej fragmentów, rozwiązywały zagadki i uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych. Przepiękne prace plastyczne naszych przedszkolaków przedstawiające mieszkańców Stumilowego Lasu można podziwiać na wystawie w bibliotece. Udział w projekcie pozwolił na rozwijanie zainteresowań czytelniczych i konstruowanie dziecięcego systemu wartości.