WIOSENNA ŁĄKA W BARWACH TĘCZY

We wtorek 15 maja w naszym przedszkolu odbyło się  rozstrzygnięcie II MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU pod hasłem „WIOSENNA ŁĄKA W BARWACH TĘCZY”. W konkursie zorganizowanym przez Tęczę udział wzięło 17 przedszkoli. Wszystkie nadesłane prace plastyczne zrobiły na komisji konkursowej ogromne wrażenie.  Po burzliwych obradach wyróżniono 22 prace, które zostały wykonane techniką malarską, w tym dzieło Laury Klupieć i Szymona Swędrowskiego z grupy V. Po uroczystym wręczeniu nagród i pamiątkowych dyplomów, laureaci obejrzeli  występy artystyczne w wykonaniu starszaków z grupy IV i dziewczynek z kółka tanecznego. Nie zabrakło także wspólnych fotografii, zwiedzania wystawy prac konkursowych i słodkiego poczęstunku. Bardzo dziękujemy za  liczne zainteresowanie konkursem i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.