„WSZYSTKIEGO, CO NAPRAWDĘ TRZEBA WIEDZIEĆ NAUCZYŁEM SIĘ W PRZEDSZKOLU…”

Dnia 18 i 19 czerwca 2019 roku, w Naszym Przedszkolu, odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, którzy od września wstąpią w szkolne progi.  Wspólne zabawy, zajęcia, podróże po porach roku i żywiołach szybko minęły …  aż nadszedł czas wakacji i pożegnania. W tych wyjątkowych dniach przedszkolakom towarzyszyli Rodzice, którzy nie kryli łez szczęścia i wzruszenia. Podczas uroczystości starszaki z grupy IV i V przedstawiły bogaty program artystyczny, w trakcie którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wykonały szereg ciekawych tańców. Po skończonej akademii, Pani Dyrektor Izabela Hirsa złożyła podziękowania, a absolwentom wręczyła dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Spotkanie skończyło się wspólnym poczęstunkiem i wykonaniem pamiątkowych zdjęć.

STARSZAKI – ŻYCZYMY POWODZENIA W SZKOLE !!!