ZAJĘCIA NA BASENIE

Zajęcia na basenie to jeden z atrakcyjnych punktów zajęć dodatkowych oferowanych przez Nasze Przedszkole. Po okresie przerwy zimowej, dzieci 6-letnie, w każdy piątek mogą ćwiczyć swoje umiejętności pływackie na krytej pływalni „Delfin”. Zajęcia polegają na intensywnych, ciekawych ćwiczeniach i zabawach oswajających z wodą, urozmaiconych elementami pomocniczymi do nauki pływania, takim jak deski i makarony. Wszelkie ćwiczenia i zabawy są najpierw wyjaśniane i demonstrowane przez instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo, uczą zasad, pomagają i zachęcają. Ćwiczenia w wodzie wpływają pozytywnie na rozwój dziecka, ponieważ integrują rozwój na wszystkich poziomach: fizycznym, intelektualnym, społecznym i psychicznym. Dodatkowo przynoszą przedszkolakom wiele dobrej zabawy 🙂