BALIK KARNAWAŁOWY

Piątkowy dzień, w naszym przedszkolu, był niezwykle wyjątkowy. Od samego rana gościliśmy księżniczki, wróżki, pszczółki, motylki, myszki a także, policjantów, rycerzy czy Batmanów. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci …  Po prezentacji strojów, w rytm skocznej muzyki, rozpoczęły się tańce, które były przeplatane zabawami oraz konkursami. Na sali było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych –  chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku. Tego dnia dzieci wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów a tatusiowi Ignasia z grupy IV za wspaniałą oprawę muzyczną 🙂 Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!