FESTYN RODZINNY

25 maja, w piękne piątkowe popołudnie,  na terenie Naszego Przedszkola odbył się FESTYN RODZINNY. Tego dnia ogród TĘCZY wypełnił się tłumem ludzi – przybyli nasi podopieczni wraz z rodzicami i rodzeństwem oraz zaproszeni Goście. Oficjalnego otwarcia i powitania wszystkich przybyłych dokonała Pani Dyrektor Izabela Hirsa, po czym na scenie swoimi występami urzekały nas przedszkolaki. Były śpiewy, tańce i wierszyki, oczywiście nie zabrakło również wykonanych przez naszych milusińskich upominków dla Mamy i Taty. Oprócz programu artystycznego, na uczestników czekała szeroka gama atrakcji: przejażdżka kucykiem, kolejką, fotobudka, loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, oraz szaleństwo na dmuchanej zjeżdżalni. Najmłodszych zabawiała także Myszka Miki oraz Pszczółka, która puszczała bańki mydlane. Dzieci z ogromnym zapałem uczestniczyły w przygotowanych dla nich atrakcjach. W czasie imprezy można było obejrzeć pokaz strażacki oraz  policyjny  a w wolnej chwili uczestnicy rozkoszowali się pysznymi lodami, ciastem, kiełbaską z grilla oraz zimnymi i ciepłymi napojami. Cieszymy się, że Festyn Rodzinny przebiegł w atmosferze radości, swobody i dobrej zabawy!
Dziękujemy Wszystkim Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu Naszego Festynu!

Serdecznie dziękujemy za wykonanie zdjęć – SFOTOGRAFOWANI.COM.