ROK SZKOLNY 2022/2023

DELFINKI

mgr Lidia Mrozińska, mgr Ksenia Błaszczyk, mgr Ilona Walendowska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w dwóch rzędach. Z tyłu, za dziećmi stoją cztery Panie.

ŻABKI

mgr Anna Nicpoń, mgr Agnieszka Hasińska - Chmiel
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w dwóch rzędach. Dzieci siedzą na krzesłach. Z tyłu stoją trzy Panie

RYBKI

mgr Renata Sikora, mgr Dagmara Ciapierzyńska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. W ostatnim rzędzie, obok dzieci stoją cztery Paniw.

KOTKI

mgr Renata Ilczak, mgr Iwona Grzegorowska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. Z tyłu, obok trzech chłopców stoją trzy Panie.

BIEDRONKI

mgr Lilla Bamberska, mgr Sławomira Kędziak
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. Z tyłu, obok dzieci stoją trzy Panie.

MOTYLKI

mgr Jolanta Żerko, mgr Ksenia Błaszczyk
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. Z tyłu, obok trzech chłopców stoją dwie Panie.

TYGRYSKI

mgr Krystyna Grzęda, mgr Marlena Mikołajewska
Grupa dzieci pozująca do zdjęcia grupowego w trzech rzędach. W ostatnim rzędzie, obok dzieci stoją trzy Panie.

SÓWKI, JEŻYKI, MISIE

mgr Beata Grzelak, mgr Paulina Duczmal, mgr Aneta Moskwa, mgr Patrycja Olejnik, mgr Ewelina Marciniak, mgr Hanna Łonczek-Krysiak
Siedmioro dzieci siedzących na krzesłach obok siebie. Z tyłu stoi sześć Pań.

WIEWIÓRKI

mgr Monika Jankowska, mgr Hanna Łonczek-Krysiak
Trzech chłopców i jedna dziewczynka siedzących obok siebie. Pomiędzy dziećmi siedzą dwie Panie.

PSZCZÓŁKI, ZAJĄCZKI

mgr Sandra Szpera, mgr Małgorzata Nowak, mgr Izabela Hirsa
Sześcioro chłopców siedzących obok siebie w jednym rzędzie. Za dziećmi stoją cztery Panie.