Praca plastyczna: narysowane słońce, łąka z kwiatami.

KONKURS PLASTYCZNY „W BARWACH TĘCZY”

7 maja rozstrzygnięty został III Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „W barwach tęczy” organizowany przez nasze przedszkole, adresowany dla dzieci 5, 6 letnich. Tematem tegorocznej edycji konkursu była „Polska w barwach tęczy”. Celem konkursu było rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci inspirowanej otaczającym światem oraz popularyzowanie wiedzy o barwach i polskich krajobrazach miast i wsi w różnych regionach Polski.
W konkursie wzięło udział 18 przedszkoli. Wszystkie prace były ciekawe, pomysłowe i twórcze. Jury po długich naradach postanowiło wyróżnić trzy prace: Alicja Kowalska – Przedszkole nr 7 Bratek, Ksawery Kokot – Przedszkole nr 16 Koszałka Opałka, Kinga Szymańska – Niepubliczne Przedszkole Sowi i Sówki. Wszystkim dzieciom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za nadesłane prace! Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu po odbiór dyplomów i upominków od 10 maja w godzinach od 12.00 do 16.00.