MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

Ania Wiącek i Natan Napierała z grupy V uczestniczyli w XII MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM  pod hasłem „PRZEZ CZTERY PORY ROKU”. Celem konkursu, który odbył się 19 kwietnia w Publicznym Przedszkolu nr 14, było kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci, rozbudzanie troski o obecną i przyszłą jakość życia na Ziemi oraz stymulowanie wrażliwości ekologicznej poprzez różnorodne aktywności odnoszące się do środowiska przyrodniczego. Dwuosobowa drużyna reprezentująca Nasze Przedszkole wykazała się szeroką wiedzą przyrodniczą i ekologiczną, sprawnie rozwiązując wszystkie zadania. Uczestnicy konkursu zmagali się także w konkurencjach sprawnościowych, w których doskonale sobie poradzili. Zwieńczeniem konkursu było rozdanie wszystkim uczestnikom zasłużonych  EKO – nagród oraz dyplomów. Gratulujemy!