MY O SWOJE ZDROWIE DBAMY, BO SIĘ ZDROWO ODŻYWIAMY

Dzisiaj dzieci z grupy V odwiedzili rodzice, którzy zostali zaproszeni do udziału we wspólnych zajęciach pod hasłem „My o swoje zdrowie dbamy, bo się zdrowo odżywiamy”. Podczas spotkania najmłodsi mogli pochwalić się wiedzą na temat zdrowego odżywiania, a także zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Czynny udział w zajęciach brali również rodzice, którzy zaopatrzyli dzieci w warzywa i owoce. A z tych warzyw i owoców… popatrzcie na fotografie! Owocowo – warzywne inspiracje czyli przecudne postacie, kompozycje oraz kolorowe i co najważniejsze zdrowe przekąski. Podsumowaniem spotkania było wykonanie prac plastycznych, które możemy podziwiać na wystawie w holu naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i aktywny udział w zajęciach 🙂