OPOWIEŚCI Z LODOWEJ KRAINY

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami znajdowało się szczęśliwe królestwo,

w którym mieszkały dwie siostry Księżniczki- Ania i Elsa.

Dnia 20.03.2018 dzieci z grupy II, VI, VII i VIII udały się do Ostrowskiego Centrum Kultury na przedstawienie „ Opowieść z Lodowej Krainy” . Inscenizacja ta oparta była na motywach jednego          z najpopularniejszych animowanych filmów – „Krainy Lodu” oraz na oryginalnej adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa Śniegu”.Ta muzyczna opowieść z pięknymi piosenkami                   i wspaniałymi efektami świetlnymi wprowadziła przedszkolaków w baśniowy świat księżniczek, rozbójników, bałwanka i zwierząt przemawiających ludzkim głosem . To zabawne widowisko, które – pomimo zimowej scenerii – było, okazją do świetnej zabawy.