TELEWIZJA POLSKA DLA PRZEDSZKOLA

Prawie każdy z nasz słyszał o akcji „Reklama Dzieciom” organizowanej przez Telewizję Polską. Telewizja Polska od 1993 roku wspiera najbardziej potrzebujące dzieci. Przez ten czas ponad 25 milionów złotych z akcji „Reklama Dzieciom” trafiło do więcej niż tysiąca placówek.

Bardzo miło nam poinformować, że nasze przedszkole również dostało taką dotację. Dzięki niej sala doświadczenia świata oraz oddział dla dzieci niepełnosprawnych zostały wyposażone w nowe sprzęty m.in.: kabinę do terapii integracji sensorycznej, światłowody, zestaw do aromaterapii, projektor przestrzenny, tablice podświetlane z wyposażeniem, klocki sensoryczne.

Wszystkie te przedmioty posłużą do jeszcze lepszej pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Dzieci              z pozostałych grup również korzystają z tego sprzętu podczas zajęć integracyjnych.