POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

17 czerwca 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania dwóch Przedszkolaków z grupy VII. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży     po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Na początku wystąpiły dzieci  przedstawiając piosenkę        z przedszkolnego konkursu patriotycznego oraz piosenkę   z „Dnia Wiosny”. Następnie dzieci z grupy IV wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem.            Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom        oraz pracownikom obsługi za ten wspaniały rok, za zaangażowanie w pracę, a na koniec wręczyła dzieciom upominki.

Już kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych            i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂