PRZYGODA NIEWIELKA GUZIKA Z PĘTELKĄ

We wtorek 8 maja dzieci z grupy I, II, III i VI uczestniczyły w wycieczce do Ostrowskiego Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie obejrzały spektakl pt. „PRZYDASIE – PRZYGODA NIEWIELKA GUZIKA Z PĘTELKĄ”. Treścią widowiska była historia  rodzeństwa – Antka i Amelki –  które miało kłopoty z utrzymaniem porządku i wykonywaniem swoich obowiązków. Na szczęście, gdy dzieci idą spać, do ich pokoju przybywają krasnoludki, tytułowe Przydasie, które porządkują dziecięcy pokój. Rodzeństwo zaskoczone porządkiem postanawia sprawdzić, kto za tym stoi… W końcu dzieci same postanawiają zadbać o swój pokój.
Poprzez spektakl aktorzy przekazali wszystkim dużo dobrego humoru i pozwolili zrozumieć, że otaczający nas bałagan, ten mały i ten duży… przy odrobinie chęci można zmienić samodzielnie, mieć satysfakcję z uzyskanego efektu i pożytecznie wykorzystanego czasu wolnego. Poza wartościami edukacyjnymi, przedstawienie przyniosło dzieciom świetną rozrywkę i wywołało szerokie uśmiechy na twarzach.

widzów.