RODZINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „MÓJ DOM-MOJE MIASTO”

9 listopada świętowaliśmy w naszym przedszkolu 100-letnią rocznicę odzyskania Niepodległości Polski.
Wszystkie dzieci ubrane były w tym dniu na biało-czerwono. Spotkaliśmy się wszyscy w jednej z sal, gdzie obejrzeliśmy filmik edukacyjny pt. „Jesteśmy Polakami”. Następnie bawiliśmy się wesoło podczas zabaw integracyjnych o charakterze patriotycznym. Dzieci tańczyły, układały puzzle godła, grupy prezentowały okrzyki         o Polsce, odgadywały zagadki itp.
W tym dniu odbyło się także rozstrzygnięcie Rodzinnego konkursu fotograficznego pt. „Moje miasto-mój dom”. Wszystkie prace prezentowały
wysoki poziom. Rodziny uchwyciły na swych fotografiach interesujące i piękne miejsca naszego miasta. Wykazały się pomysłowością i wyobraźnią w ozdabianiu ramek. Wszystkie prace zostały nagrodzone równorzędnie. Dzieci odebrały nagrody z rąk pani Dyrektor. Wszystkim Rodzinom które wzięły udział     w konkursie serdecznie gratulujemy. Dzień ten był wspaniałą lekcją patriotyzmu dla naszych przedszkolaków.