ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „ŚWIĄTECZNE DRZEWKO”

W dniu dzisiejszym, w naszym przedszkolu, odbyło się rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego „Świąteczne Drzewko”. Zadaniem konkursowym było wykonanie przestrzennych choinek dowolnej wielkości, przy użyciu dowolnych materiałów. Rodziny bardzo chętnie wzięły udział w konkursie, o czym świadczy ilość przyniesionych drzewek, było ich aż sześćdziesiąt! Wyjątkowe, oryginalne, niepowtarzalne a co najważniejsze własnoręcznie wykonane drzewka były tak urocze, że jury miało nie lada kłopot z wyłonieniem zwycięzcy i postanowiło wszystkim uczestnikom przyznać pierwsze miejsce! Podczas akademii uroczystego wręczenia nagród, którego dokonała Pani Dyrektor Izabela Hirsa, dzieci z grupy V zaśpiewały dla swoich rówieśników piosenkę „Zielona choinka”. Na koniec na wszystkich przedszkolaków czekała jeszcze jedna niespodzianka „Choineczkowa bajeczka”. Gratulujemy!!!