SPOTKANIE Z LEKARZEM WETERYNARII

Dzisiaj dzieci z grupy IV i V odwiedziła Pani Katarzyna Świtała, lekarz weterynarii. Podczas wizyty, przedszkolaki poznały specyfikę pracy weterynarza oraz zdobyły wiedzę na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych. Dzieci dowiedziały się, co zawiera torba lekarska, mogły obejrzeć znajdujące się w niej narzędzia, którymi na co dzień posługuje się Pani Kasia. Dodatkową atrakcją była wizyta pieska, która sprawiła przedszkolakom ogromną radość. Za wspaniałe uczestniczenie w spotkaniu i dużą aktywność, mali miłośnicy zwierząt otrzymali od Pani Kasi drobne upominki. Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły pani weterynarz podziękowanie 🙂

Serdecznie prosimy Państwa  o przyłączenie się do akcji zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt -szczegóły na plakacie znajdującym się na drzwiach wejściowych do przedszkola.