TURNIEJ GIER I ZABAW

14 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się XV Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków zorganizowany przez Radę Osiedla nr 10. W sportowych zmaganiach udział wzięły cztery zespoły reprezentujące: Publiczne Przedszkole nr 14, Niepubliczne Przedszkole Sowy i Sówki i oczywiście Publiczne Przedszkole nr 12 Tęcza. Dzieci z grupy IV i V rywalizowały w różnorodnych konkurencjach  sportowych: podawaniu piłki w siadzie skrzyżnym, rzucaniu woreczkiem do celu, biegu na czworakach, przechodzeniu przez tunel oraz szarfę. Przy wykonywaniu poszczególnych zadań mali sportowcy musieli wykazać się szybkością, celnością oraz niezwykłą zwinnością. Oczywiście nie zabrakło występów artystycznych: piosenek oraz pokazów tanecznych. Przedszkolaki z Tęczy zaprezentowały się w widowiskowym tańcu „Let’s twist again”.  Na zakończenie spotkania zawodnicy otrzymali zasłużone medale, dyplomy i słodkości. Serdecznie dziękujemy rodzicom za kibicowanie naszej małej drużynie.