UBIERAMY ŚWIĄTECZNE DRZEWKO U PANI PREZYDENT

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, więc zgodnie z tradycją nastał czas na ubieranie choinki. Dzisiaj, 20 grudnia, dzieci z „Tęczy” wraz z rówieśnikami z Publicznego Przedszkola  nr 14, przyozdabiały choinkę w wyjątkowym miejscu –  w gabinecie Pani Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego  Beaty Klimek. Aniołki, bałwanki, renifery i wiele innych ręcznie wykonanych ozdób upiększyło magiczną choinkę w Urzędzie Miejskim. Podczas wykonywania dekoracji, najmłodsi  mogli liczyć na pomoc Pani Ewy Mateckiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, która towarzyszyła przedszkolakom podczas wyjątkowej wizyty. Po ubraniu drzewka i wspólnym zaśpiewaniu kolędy, dużą niespodziankę zrobił dzieciom Święty Mikołaj wraz z pomocnikiem, który odwiedził Urząd Miejski i przyniósł najmłodszym  prezenty.  Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie nas!