UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW

Czwartek, 27 września dla przedszkolaków z Tęczy był niezwykle wyjątkowy. W tym dniu dokonano uroczystego otwarcia placu zabaw. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek, wiceprzewodniczący Rady Miasta Alojzy Motylewski, Radny Miasta Zygmunt Malik, projektant i kierownik nadzoru Łukasz Garczarek oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po przywitaniu przybyłych gości,  przedszkolaki w barwnych strojach zaprezentowały się w części artystycznej, po czym oficjalnego przecięcia wstęgi wraz z zaproszonymi gośćmi dokonała Dyrektor Naszego Przedszkola Izabela Hirsa. Uśmiech na twarzach dzieci w tym wyjątkowym dniu był najlepszym podziękowaniem dla wszystkich zaangażowanych w jego powstanie. Oczywiście nie zabrakło wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Już dziś potwierdzamy, że plac zabaw przynosi dzieciom wiele radości.