Dziesięcioro dzieci stojących obok siebie w jednym rzędzie, ubranych w stroje sportowe. Obok dzieci stoi dwóch chłopaków.

VI OLIMPIADA LEKKOATLETYCZNA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Dziesięcioro dzieci 6-letnich z grupy V reprezentowało dzisiaj nasze przedszkole podczas Olimpiady Lekkoatletycznej dla Przedszkolaków zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 1.  Podczas imprezy sportowej najmłodsi rywalizowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 30 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg sztafetowy. Wszyscy zawodnicy dzielnie i z dużym zaangażowaniem wykonywali poszczególne konkurencje, zdobywając zasłużone medale. Sukces odniosła drużyna biorąca udział w biegu ze sztafetą w składzie: Maja Gajda, Brajan Płomiński, Wojtek Kokot oraz Wojtek Kaminski, która w finale stanęła na podium zajmując III miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy😊