NADESZŁY WAKACJE :-)

Dla niektórych przedszkolaków,  nadeszły  ostatnie chwile spędzone w przedszkolu  w bieżącym roku szkolnym. Minął kolejny rok pełen atrakcji dla naszych podopiecznych, rok realizacji cyklu zajęć z wielu dziedzin wychowania, realizacji przedsięwzięć, wspólnych wycieczek, konkursów, projektów edukacyjnych oraz uroczystości. Te końcowe, piękne, słoneczne czerwcowe dni, przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych, spędziły miło i wesoło… uczestnicząc we wspólnych zabawach, pobycie na placu zabaw oraz wspólnym grillowaniu. W tak wspaniałej, ciepłej i radosnej atmosferze doczekaliśmy wakacji 🙂

Wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom życzymy wspaniałych,
słonecznych i bezpiecznych wakacji,
uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do Przedszkola 

Niech ten letni czas, będzie pełen niezapomnianych
wrażeń i chwil !!!