WIELKANOCNE SPOTKANIE Z ZAJĄCZKIEM

W Naszym Przedszkolu już od kilku dni odczuwało się atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci poznawały zwyczaje i tradycje wielkanocne,  wykonywały wiele ozdób świątecznych: malowały pisanki, robiły zajączki, kurczątka, baranki, palmy i inne świąteczne dekoracje. Aż wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień, środa 28 marca.  Już od rana dzieci czekały na Zajączka, który… tuż po śniadaniu pojawił się za oknem, pomachał  łapką i tak pociesznie kicał, że wszystkich rozbawił. Przedszkolaki od razu wyruszyli w poszukiwaniu śladów Zająca, jednak po drodze w przedszkolnym korytarzu znalazły  sprytnie ukryte upominki. Tego dnia niespodziankom nie było końca, hojny Zajączek pozostawił jeszcze dla każdej grupy nowe zabawki. Cieszymy się, że Zajączek o nas pamiętał !!! 🙂