WIZYTA W BIBLIOTECE

20.06.18 dzieci z grupy I wybrały się na wycieczkę do biblioteki dziecięcej. Dowiedziały się jak można stać się  czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe          i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały. Kilka wypożyczyły, by móc je czytać                       w przedszkolu. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani bibliotekarka czytała książkę   o przygodach Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. Następnie maluszki z wielką ochotą kolorowały rysunek głównej bohaterki. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci podziękowały za oprowadzenie po świecie książki. Żegnając się zapewniały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książki.