WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Jak co roku, zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu, bal odbył się w 31 stycznia. W tym wyjątkowym dniu, już od samego  rana  pojawiały się kolorowe postacie.  Można było spotkać wróżki, księżniczki, biedronki, Batmanów, piratów, policjantów, …  nie sposób zliczyć i wymienić  wszystkich . Dzieci świetnie się bawiły,  uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach z nagrodami a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcały do tańca. Wszystkim  zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!