Kolejka z lokomotywą w kształcie słonia, jedzie po torach. Po prawej stronie przy płotku, stoi troje dzieci i obserwuje jadącą kolejkę.

WYCIECZKA NA GÓRECZNIK DZIECI Z GRUPY II I IV

W piątek 6 października dzieci z grupy II i IV udały się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki „Górecznik” w Przygodzicach. Słoneczna pogoda sprzyjała przebywaniu na powietrzu w tak pięknej okolicy. Przedszkolaki zwiedziły ścieżki edukacyjne owadów i grzybów. Znajdujące się tam ogromne owady i grzyby zrobiły na dzieciach duże wrażenie, podobnie jak dinozaury, które znajdowały się w parku przygód. Tam sporą atrakcją był przejazd kolejką, trampoliny, dmuchane atrakcje oraz zabawy na placu zabaw. Nie mogło zabraknąć chwili na zregenerowanie sił i piknik przy stoliczkach. Po mile spędzonym czasie zadowolone i uśmiechnięte przedszkolaki wróciły na smaczny obiadek do przedszkola 🙂