WYJĄTKOWI GOŚCIE W „TĘCZY”

W dniu dzisiejszym Nasze Przedszkole odwiedzili niecodzienni Goście–reprezentanci  drużyny żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia. Marcin Kościelski (junior) oraz Jakub Poczta (adept szkółki żużlowej), opowiedzieli najmłodszym o początkach swojej kariery, pozwolili przymierzyć kask a nawet wsiąść na motocykl!!!  Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały ciekawostek na temat owej dyscypliny sportowej, zadając liczne pytania. Mali miłośnicy żużlu mogli również usłyszeć wyjątkowy dźwięk motocykla, zrobić zdjęcie oraz przywitać się z maskotką Arged Malesa – tygryskiem w klubowej koszulce. Zwieńczeniem wizyty były autografy, pamiątkowe fotografie oraz wzajemne podziękowania. Tego dnia na najmłodszych czekała jeszcze jedna atrakcja – pyszne lody dla ochłody! To był wyjątkowy Dzień Dziecka 🙂 Dziękujemy!!!