DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo!

W dniach 2 – 15 kwietnia 2024 roku we wszystkich ostrowskich przedszkolach będą się odbywały zapisy na dyżur wakacyjny.
Zapisu będzie można dokonać na podstawie pisemnych wniosków, które należy pobrać, wypełnić i złożyć w sekretariacie przedszkola.
Wnioski można także pobrać z naszej strony internetowej.
Przedszkole nr 12 Tęcza podczas wakacji będzie dyżurowało w miesiącu LIPCU.
Jeśli planujecie Państwo zapisać dziecko na SIERPIEŃ do wybranego dyżurującego przedszkola, wypełniony wniosek należy również złożyć do naszego przedszkola, a my przekażemy go do wybranej przez Państwa placówki.
Po doświadczeniach z poprzednich lat , kiedy zapisane dzieci nie przychodziły na dyżur bardzo prosimy o przemyślaną decyzję związaną z zapisem.
Dyżur wakacyjny jest przewidziany dla rodziców pracujących, nie mających możliwości zapewnienia dzieciom opieki.

Poniżej podajemy numery pozostałych placówek dyżurujących w wakacje
LIPIEC
– Przedszkola nr 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15